Server

Připojte se pomocí IP play.empiregame.cz
Na serveru hraje 0 hráčů.

Discord

Připojte se s odkazem discord.gg/cVX3BRzRAF
Na serveru je online uživatelů.
Vítejte na EmpireGame.cz!
Staňte se členem naší komunity. Těšíme se na Vás! U nás si zahrajete survival bez zbytečně ulehčujících pluginů.

PaVeLsx
Zakladatel

71 příspěvků
37 témat

IGN: pavelsx
před 2 měsíci

Přátelé a kamarádi,
mám obrovskou radost, že Vám konečně můžeme umožnit hráč v druhé sezóně!

Ta první byla obrovská jízda a poučili jsme se z chyb, chceme abychom Vám přinesli ten nejzajímavější herní zážitek, ale to je i na Vás! Komunita dělá server tak dobrým jako byl a já věřím, že tomu teď nebude jinak. Server proběhl aktualizací a WIPEM. Aktuálně Váš herní pokrok byl vymazán a bude začínat od úplného začátku....ty jsou těžké, ale na druhou stranu pořád kouzelné.

Market

Po dlouhém zvažování a čtení Vašich názorů jsme opět obnovili /market tak jak ho všichni znáte. Máme nový plugin, který již nebude zasekávat server a celý market, je i velmi snadný pro instalaci Vašeho shopu, více v /help - návody - market.

Jediné nové a zásadní pravidlo pro market je následující - Každý, kdo bude vlastnit parcelu/shop - zaplatí 5 diamantů/týden. Vytvořte si v shopu bednu kam budete diamanty odkládat. Každou sobotu Vám je budeme odebírat. Pokud se o to nechcete starat, není problém dát do bedny např. 50 dia a máte předplaceno. Pokud nezaplatíte, shop bude uzavřen a všechny itemy vyhozeny. Toto pravidlo je hlavně z důvodu, že jsme měli spousty neaktivních hráčů, kteří zabírali parcely.

Velmi se těším na všechny z Vás!
1)Prosím omluvte nedostatky, které wipem mohli vzniknout, pokud objevíte chybu, hned jí hlaste na fórum nebo Discord.
2)Prosím podrobně si přečtěte pravidla, někde došlo k lehké úpravě.
3)Na serveru první dny možná týdny při načítání nových lokací pocítíte lagy, mapa není zatím předrenderovaná a bude se tak dít pravidelně v noci, kdy možná lagy budou nesnesitelné, proto prosím o Vaši trpělivost.

A ještě jednu věc mi dovolte. Chtěl bych poděkovat všem, kteří podpořili server po finanční stránce. Díky Vám jsme mohli provoz udržet!

Tak jdeme do boje! <3

P.

Poslední úprava: před 2 měsíci x 3